Kup bilet na koncert : 24-25.06.2017, Halfway Festival 2017– KARNET - Białystok, 24 Czerwiec 17:00

24-25.06.2017, Halfway Festival 2017– KARNET

Adres wydarzenia :

Amfiteatr Opery i Filharmonii Podlaskiej
Odeska 1
Białystok

Sobota 24 Czerwiec 17:00
Sprzedaż online kończy się : 24-06-2017 16:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Halfway Festival to festiwal muzyczny organizowany przez Operę i Filharmonię Podlaską Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku. Skupia się głównie na dwóch nurtach – songwriterskim i folkowym, które wciąż są doskonałym polem do odkrywania nowych, nieznanych jeszcze artystów, bądź muzyków popularnych tylko w konkretnych krajach. „Nie dla geograficznej nudy” tak brzmi jedno z haseł przyświecających organizatorom, dlatego festiwal gościł już artystów z różnych części Europy i Stanów Zjednoczonych, wśród nich są Emiliana Torrini (Islandia), Theodore (Grecja), GinGa (Austria), Ewert and The Two Dragons (Estonia), Lisa Hannigan (UK), SoKo (Francja), Navi (Białoruś), Alina Orlova (Litwa), Haydamaky (Ukraina), Mountain Goats (USA), Accoletive (Izrael) i Eivør (Wyspy Owcze).

 
www.halfwayfestival.com
www.facebook.com/halfwayfestival
 
 
KOMUNIKAT
 
Szanowni Państwo,

z przyczyn organizacyjnych Halfway Festival został skrócony o jeden dzień, a więc odbędzie się w dniach 24 i 25 czerwca 2017r.
Dotychczas ogłoszeni artyści wystąpią. Liczymy, że pozostaną Państwo z nami i wspólnie będziemy dzielić emocje podczas 6. edycji Halfway Festival.
 
Szczegóły Festiwalu na: www.facebook.com/halfwayfestival  i na stronie www.halfwayfestival.com. 
 
Informacja o zakupie karnetów: 85/306 75 06 (poniedziałek-piątek, godz. 8.00-16.00)

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN