Bilety 01.03.2018, godz. 19.00, Człowiek Orkiestra - Artur Andrus i Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej, Trzecia Scena - Białystok, 01 Marzec 19:00

Bilety na 01.03.2018, godz. 19.00, Człowiek Orkiestra - Artur Andrus i Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej, Trzecia Scena

Adres wydarzenia :

Duża Scena Opery i Filharmonii Podlaskiej
Odeska 1
Białystok

Czwartek 01 Marzec 19:00
Sprzedaż online kończy się : 01-03-2018 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

fot. www.fresque.pl    
https://www.facebook.com/fresquepl
 
Człowiek Orkiestra- ARTUR ANDRUS I Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej
 
Koncert  Artura Andrusa z towarzyszeniem orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej to recital kabaretowy,  w którym usłyszymy piosenki z płyty „Myśliwiecka” i „Cyniczne córy Zurychu”  w  zupełnie nowych aranżacjach. Opracowania  łączą brzmienia zespołu Artura Andrusa z brzmieniem orkiestry symfonicznej.
 
Wykonawcą utworów i prowadzącym jest oczywiście  sam artysta.  Piosenki  takie  jak „Piłem w Spale, spałem w Pile”, „Królowa nadbałtyckich raf”, czy „Cyniczne córy Zurychu” które, można już śmiało powiedzieć,  stały się  niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej, będą przeplatane  humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie –  o czym chyba każdego, kto zetknął się z tym artysta nie trzeba przekonywać. Ma to być wieczór pełen lekkiej, ale szlachetnej muzyki, humoru, relaksu i zabawy.
 
czas trwania: 90 min. plus bisy

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Minimalna liczba miejsc wymagana do zakupu: 1 Wybrano:
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN