Bilety URSZULA Dzieciom z Hospicjum, koncert - Białystok, 05 listopada 19:00

Bilety na URSZULA Dzieciom z Hospicjum, koncert

Adres wydarzenia :

Duża Scena Opery i Filharmonii Podlaskiej
Odeska 1
Białystok

Poniedziałek 05 listopada 19:00
Sprzedaż online kończy się : 05-11-2018 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Urszula - jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej wystąpi na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej podczas specjalnego koncertu charytatywnego na rzecz podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. 
 
Koncert, który odbędzie się 5 listopada 2018 r. o godzinie 19.00 zainauguruje 5. edycję kampanii społecznej pod hasłem "Miesiąc Dobroczynności" organizowanej przez Fundację "Pomóż Im". Cały dochód z tego wydarzenia pomoże w sfinansowaniu profesjonalnej opieki medycznej nad nieuleczalnie chorymi dziećmi przebywającymi pod skrzydłami jedynego w tej części kraju hospicjum dla najmłodszych. 
 
"Miesiąc Dobroczynności" to bezprecedensowa akcja, której celem jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na los i potrzeby małych podopiecznych Hospicjum ale przede wszystkim ma pokazać, jak niewiele wysiłku potrzeba, aby pomóc. Co roku, wydarzenie inauguruje charytatywny koncert, a kończy zaś dobroczynny Bal Andrzejkowy. 
 
Urszula to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek. Jest też jest kompozytorką i autorką tekstów. Utwory takie jak: "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Na sen", "Rysa na szkle", "Malinowy król" czy "Konik na biegunach" zna cała Polska. 
 
W tym roku Urszula świętuje 35-lecie swojej aktywności scenicznej. Wydawane przez nią płyty systematycznie pokrywają się złotem i platyną. 
czas trwania:  60 min. 
 
Organizator: Fundacja "Pomóż Im". Onkologia i Hospicjum dla Dzieci
Współorganizator: Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku
 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Minimalna liczba miejsc wymagana do zakupu: 1 Wybrano:
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy:

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN